OSTATNIE NA BLOGU

Nawigacja GPS

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić podróżowanie bez nawigacji. Patrząc wstecz, wielu z nas niejednokrotnie z niedowierzaniem zastanawia się jak ówcześni podróżnicy dawali sobie radę. Cóż, być może kiedyś żyło się nieco prościej i spokojniej, było więcej czasu na rozmowę z drugim człowiekiem, a sama papierowa mapa musiała zwyczajnie wystarczyć…

System komunikacji motocyklowej – intercom

Spędzając wiele godzin w trasie, przemierzając tysiące kilometrów, trudno dziś sobie wyobrazić brak komfortu w postaci możliwości swobodnej komunikacji. Wymiana myśli, spostrzeżeń, refleksji i doświadczeń, jest tym czym chcesz się dzielić w danej chwili, a nie czekać do najbliższego postoju – bo po prostu zapomnisz…

Nasze kaski motocyklowe

Kask motocyklowy to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego motocyklisty – chroni przecież nasze centrum dowodzenia, które przemęczone nie działa prawidłowo, nie mówiąc już o ryzyku jakiegokolwiek urazu.

Testy opon ADV

Wspólne pierwsze jazdy na testowanych oponach nie zmieniły pierwszego pozytywnego wrażenia, które pozostało po jeździe solo. Testowaliśmy je także w terenie: na leśnych ścieżkach, trawiastych i piaszczystych duktach, kamienistych i szutrowych szlakach, a także w błocie.

Nowe opony ADV

W trakcie naszej ostatniej wyprawy po Ameryce Centralnej wielokrotnie przekonaliśmy się że coraz częściej zdarza się nam jeździć odcinkami dróg odstającymi nieco od standardów, do których przyzwyczailiśmy się podróżując po Europie czy USA. Wielokrotnie musieliśmy się zmierzyć z odcinkami dróg o szutrowej (kamienistej lub piaszczystej) nawierzchni.

LEGO Harley-Davidson Fat-Boy

Nowy LEGO Fat-Boy dotarł do nas w dniu premiery i sprawił nam nie lada frajdę tym bardziej, że było to wyróżnienie od LEGO Polska za całokształt naszych dotychczasowych dokonań podróżniczych. Jest nam przemiło i czujemy się zaszczyceni tym uznaniem. Bardzo dziękujemy za przemiły prezent!

Wczytywanie…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.