O nas

Nazywamy się Ela i Grzegorz. Jesteśmy parą, którą oprócz miłości i przyjaźni łączy wspólna pasja do podróżowania po tym małym globusie, na którym żyjemy. Ciekawość świata wyznaczyła nam cel w życiu i stała się motorem napędowym naszych codziennych działań.
Nasz dom znajduje się w Katowicach, w południowej Polsce, ale serca wyrywają się do przeżywania i odkrywania niesamowitych miejsc naszej planety. Łącznie mamy niewiele ponad 80 lat i postanowiliśmy potrzeby naszych serc zaspokoić jak najszybciej, żeby nie spojrzeć kiedyś wstecz i powiedzieć „gdybyśmy to wtedy zrobili” lub „dlaczego nie zaczęliśmy wcześniej” …bo życie jest tak krótkie.

I tak od kilku lat, regularnie porzucamy strefę komfortu, by w siodle naszego Harleya eksplorować kolejne kontynenty, według własnego scenariusza, a czasami zupełnie poza nim. Podróże cały czas nas uczą czegoś nowego, także o sobie samych. Odkrywamy w sobie kolejne pokłady odwagi, cierpliwości, pokory, kreatywności, umiejętności pójścia na kompromis i sporego dystansu do samych siebie.

Marzymy, aby podróżować nieśpiesznie, aby nie odhaczać na liście kolejnych miejsc i pieczątek w paszporcie lecz delektować się każdą daną nam chwilą, każdym kontaktem z nowym dla nas miejscem, jego zapachem, smakiem i kulturą. Mieć okazję bliżej poznawać napotkanych ludzi, odkrywać co nas różni i co nas łączy.

Naszymi doświadczeniami staramy się inspirować innych, a także zachęcać do przeżycia własnej wielkiej z życiowej przygody, czymkolwiek ona by nie była.

MEDIA O NAS