Podsumowanie podróży – SKANDYNAWIA 2021

Nie ma lepszego czasu na wspomnienia i refleksje, niż długie zimowe popołudnia, szczególnie z początkiem nowego roku. Dzięki temu, w końcu, powstało podsumowanie naszej ubiegłorocznej, 5 tygodniowej podróży po 7 krajach Europy Północnej: Litwie, Łotwie, Estonii, Finlandii, Norwegii, Szwecji i Danii.
Oprócz opisu naszej wyprawy (prawie dzień po dniu), wspominamy o trasach i miejscach, które zrobiły na nas największe wrażenie. Żeby nie przynudzać wszystko co może Was zainteresować zaznaczyliśmy w tekście i podlinkowaliśmy do odpowiednich stron, z większą ilością informacji.
Podsumowujemy też podróż w liczbach. Kilka cyferek ogólnych, trochę danych związanych z eksploatacją motocykla, statystyka noclegów i kilka faktów o wyżywieniu w podróży.
Dla tych, którzy planują wyjazd motocyklem do tej części Europy, wrzuciliśmy parę informacji praktycznych:

  • nocowanie na dziko
  • pogoda i optymalny czas na podróż
  • trasy widokowe Norwegii
  • promy w Norwegii i Finlandii
  • ograniczenia prędkości i opłaty drogowe dla motocyklistów
  • ceny i budżetowanie podróży

Na końcu mapa z faktycznym przebiegiem naszej trasy, interesujące miejsca (także te, które mieliśmy zaznaczone, ale nie udało nam się do nich dotrzeć) oraz nasze noclegi. Zaznaczyliśmy także lokalizacje miejsc, które znacie z naszych fotografii w social mediach.
Zainteresowanych śladem przebytej trasy w formacie pozwalającym na zaimportowanie do urządzeń nawigacyjnych, prosimy o kontakt na adres e-mail lub poprzez social media.

PRZECZYTAJ O NASZEJ PODRÓŻY

JAK ZAWSZE LICZYMY NA ODZEW Z WASZEJ STRONY.
CZEKAMY NA WSZELKIE PYTANIA I SUGESTIE.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s