WSPÓŁPRACA

Nasze podróżowanie po świecie to nie incydentalne wycieczki, lecz szerszy pomysł na życie. Żyjemy „od wyprawy do wyprawy”, które z każdym rokiem są coraz dłuższe, a każdy kończący się kolejny etap podróży, związany jest z planem na następną wyprawę. W trakcie podróży prowadzimy regularne (codzienne) fotorelacje na naszym blogu, aby nasi odbiorcy mogli na bieżąco uczestniczyć w naszej podróży. To zaangażowanie przenosimy także do naszych mediów społecznościowych w postach i relacjach – także na żywo, o ile tylko pozwalają na to możliwości techniczne i różnica czasu. Wszystko co ciekawe, piękne i wzbudzające emocje, a także trudne, meczące staramy się opisywać, aby nasi odbiorcy mogli mieć jak najszerszy obraz tego co się u nas dzieje.
Po powrocie z wyprawy zwykle jest czas na podsumowania i żywe emocje! Doznania pchają nas do ludzi, aby podzielić się z nimi naszymi przeżyciami. Aktywnie uczestniczymy w różnego rodzaju spotkaniach, prezentacjach i imprezach zarówno podróżniczych jak i motocyklowych. Czas pomiędzy kolejnymi podróżami poświęcamy przygotowaniom, które również wymagają wiele zaangażowania. Przemyślenie całej logistyki, określenie przybliżonej trasy, miejsc do odwiedzenia, a także śledzenie bieżącej sytuacji politycznej i gospodarczej danego regionu, to zaledwie niewielka część tych przygotowań.
Jednocześnie jest to najlepszy okres na szukanie nowych rozwiązań, oraz czas na testowanie nowego sprzętu, aby wybrać te rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w kolejnej wyprawie. Swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami dzielimy się na naszym blogu i w social-mediach, aby inny mogli skorzystać z naszego doświadczenia, ale także, abyśmy my mogli dowiedzieć i nauczyć się czegoś od innych. Ostatnie tygodnie przed wyprawą, to oprócz dopinania na ostatni guzik całej logistyki, to także intensywny czas na promowanie w mediach (przede wszystkim społecznościowych), na imprezach i spotkaniach naszej zbliżającej się wyprawy.

Jeśli masz ciekawy, wpisujący się w tematykę około moto-podróżniczą produkt lub usługę, zapraszamy do kontaktu:

WSPIERAJĄ NAS:

AMERYKA POŁUDNIOWA – WYPRAWA

W czerwcu 2020 roku planowaliśmy rozpoczęcie kolejnego –
rocznego etapu amerykańskiej podróży, w której na dystansie ponad 40 000 km,
chcieliśmy odwiedzić wszystkie 13 państw Ameryki Południowej.
Niestety, w obliczu globalnej pandemii byliśmy zmuszeni
przesunąć termin rozpoczęcia tej podróży do czasu,
aż swobodne przekraczanie granic znowu stanie się możliwe.

Obecnie świat powoli wraca do normalności, zatem rozpoczęcie
naszej odroczonej wyprawy zaplanowaliśmy
na przełom kwietnia i maja 2022 r.

Jeśli podoba się Wam to co robimy i mielibyście
ochotę stać się częścią tego przedsięwzięcia,
chcielibyśmy zaproponować Wam
bycie Partnerem naszej podróży.
Jesteśmy otwarci na współpracę
w ramach wsparcia naszej wyprawy.

Zapraszamy do kontaktu
– wspólnie ustalimy sposób i możliwości
współpracy satysfakcjonujące obie strony.

Wystąpienia, prelekcje i prezentacje

Z przyjemnością dzielimy się swoją pasją starając się inspirować innych do działania. Chętnie opowiadamy o swoich przygodach, o tym jak urzeczywistniamy nasze podróżnicze marzenia oraz dzielimy się swoimi doświadczeniami ze zrealizowanych wypraw. Jeśli chcielibyście zorganizować  prezentację, pokaz slajdów, prelekcję podróżniczą z naszym udziałem – zapraszamy do kontaktu, wspólnie ustalimy sposób i możliwości współpracy satysfakcjonujące obie strony.

ZREALIZOWANE PREZENTACJE: