Dzień 21: Moa -> Camaguey

O poranku, jeszcze przed śniadaniem, spotkaliśmy się z Pierre’m zanim wyjechał do pracy. Chwilę porozmawialiśmy, zrobiliśmy wspólne pamiątkowe zdjęcie, wymieniając kontakty. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie, może tym razem w Polsce.

Po śniadaniu opuszczamy przemysłową Moa. Dzisiejsza trasa zaplanowana jest na niespełna 400 km do Camaguey, które jadąc do Santiago pominęliśmy z braku czasu.Pierwszy etap to dojazd do Holugin, trasa całkiem niezła z dobrej jakości jezdnią i bardzo ładnymi krajobrazami.OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA…dzieci wesoło wybiegły ze szkoły…

…kulig – nie tylko zimą 😉OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Yellow jacket’s:Street food:Łabądziątko…

Praktyka czyni mistrza:OLYMPUS DIGITAL CAMERACamaguey – Casa ParticularesWieczorne zwiedzanie miastaChciałoby się skomentować: „branżowo,”ale o co chodzi? 🙂OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAGym:Dostawa:

21

Jedna odpowiedź na “Dzień 21: Moa -> Camaguey

  1. Koment do wszyskigo co tam ciepiecie na neta: SUPER, Czekom na więcyj, ETZ 250, chopcy od remontów, Grześ z Cygarym:), Ela w kiecce z opalyniznom:) a no i te detale architektury…bryki…zazdrosny Pszczyniok:)

Leave a Reply