Dzień 26: Hawana, Marina Hemingway’a

W sobotę pobudka skoro świt.

Mycie motocykla i o 7:30 wyjeżdżamy na policję zwrócić tablicę rejestracyjną. Scenariusz mamy podobny: karteczka z informacją zapisaną po hiszpańsku co chcę załatwić.

Tym razem mamy odczucie ze jest spokojniej niż miało to miejsce przy rejestracji – w końcu mamy sobotę ..i chyba jesteśmy rozpoznawani – urzędnicy jakby wiedzą kim i po co tu jesteśmy… Poszło gładko: 1,5 h i zaświadczenia dla celników o zdaniu tablicy rejestracyjnej mamy w ręku.

Wracamy do mariny.
Od razu dostarczmy celnikom zaświadczenie aby nie tracić dodatkowego czasu przy odprawie.Pozostaje załadunek Harleya na łódź
Jak mówi przysłowie – potrzeba matką wynalazku: kilka palet euro załatwia sprawę podjazdu. Przy asekuracji kilku osób wjeżdżam na pokład – poszło łatwiej niż można było się spodziewać.
Pozostało spiąć motocykl pasami i zwrócić podjazd 😉
Czas na ostatnie mohito!

W zasadzie byliśmy w sobotnie popołudnie gotowi do wypłynięcia, ale okazało się że rozrusznik silnika łodzi odmówił współpracy…

Przed zmrokiem udało się wykręcić starter, który po serwisie wrócił z powrotem na swoje miejsce w niedzielne przedpołudnie.

Tego wieczora mieliśmy imprezę pożegnalną na pokładzie z ekipą z mariny:

Jedna odpowiedź na “Dzień 26: Hawana, Marina Hemingway’a

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s