Wspiera nas: True Cycles

TRUE CYCLES to team Łukasz i Kuba, którzy zaopiekowali się naszym motocyklem, kiedy zapadła decyzja, że zostaje z nami. Przygotowując się do podróży po Ameryce Centralnej musieliśmy przede wszystkim zadbać o właściwą kondycję motocykla. W warsztacie True Cycles nasza „Babcia” przeszła remont generalny – motocykl został odbudowany do stanu fabrycznego z wyeliminowaniem większości mankamentów producenta, które wychodziły na przestrzeni lat w tych modelach. Zostały również wprowadzone dodatkowe modyfikacje usprawniające wymagającą podróż.

Chłopaki – po raz kolejny, serdecznie dziękujemy za zaangażowanie się w ten projekt!
Za cierpliwość, poświecenie, profesjonalizm i zwyczajnie serce włożone w przygotowanie nam motocykla – świetna robota!! Dziękujemy!!!!

w tym poście możecie przeczytać jak wyglądały przygotowania naszego motocykla w true cycles:

Przygotowania: Lipiec – Grudzień 2018

W połowie maja nasz motocykl przypłynął do Polski. Niemalże tuż po odbiorze z Urzędu Celnego pojechaliśmy na Super Rally do Bydgoszczy. Sezon 2018 był wyjątkowy. Pogoda dopisywała, często bywaliśmy na Jurze, wykorzystując ten czas również na ćwiczenia terenowe – babcią po bezdrożach 🙂 Początkiem lipca pojechaliśmy z Przyjaciółmi do Pragi na koncert Rolling Stonesów, a…